Звіт зустрічі в Івано-Франківську 10.12.14

размещено в: Отчеты о мероприятиях | 0

Ситайло

10 грудня 2014 року в Івано-Франківську відбулась зустріч на якій ми спільно шукали прибуткові бізнес-ідеї. Спікером був Максим Сітайло — київський підприємець, засновника та власник українського бренду Flyingbro. Він починав свій бізнес з нуля — створив бренд Flyingbro, організовував виробництво, маркетинг, продажі.

В Україні дуже слабо розвинене підприємництво, тому ділитись позитивним досвідом дуже корисно для української економіки. Чим більше в Україні буде прибуткових підприємств, тим багатшою буде країна. В США та Західній Європі на малий та середній бізнес припадає 70-80% ВВП (все те, що заробляє країна за рік). В Україні малий та середній бізнес виробляє 5-10% ВВП.

Найбільші проблеми для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні — несприятливе податкове законодавство, поганий інвестиційний клімат (із-за абсурдного законодавства), величезна армія чиновників (майже 500 тисяч!) та державних структур. Але найголовнішою проблемою залишається низька поінформованість українців. Люди просто не розуміють як можна почати бізнес в Україні.

Ситайло

 

Тому, метою зустрічі в Івано-Франківську було надати інформацію про бізнес, розповісти про інструменти, які можна використати, щоб розпочати власну справу, розвінчати стереотипи про бізнес та підприємництво.

Кузня

 

Зустріч організувала молода івано-франківська компанія «Кухня маркетингу». Їх мета повністю співпадає з метою бізнес інкубатора Кузня — зробити так, щоб в Україні стало якомога більше успішних підприємців.

Сітайло

 

На зустрічі були чудові люди. Всі вони стануть підприємцями та створять відомі та прибуткові компанії. Деякі з них вже мають працюючі бізнеси, які виростуть у великі, прибуткові проекти. Головне постійно поглиблювати свої знання та застосовувати їх на практиці.

 

Flyingbro


Поделитесь с друзьями в социальных сетях